+380671931611
ПЕРЕВАГИ:
● Широкий спектр захисту від патогенів з ґрунту та насіння.● Можливість використання на всіх польових культурах.● Профілактична та лікувальна дії, зупинка розвитку хвороб на ранніх стадіях.● Тривалий період захисної дії.● Гарний партнер для бакових сумішей з іншими фунгіцидами та інсектицидами.● Відсутня фітотоксичність.● Низька вартість обробки.● Відмінний препарат для профілактичних обробок.
МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Діюча речовина потрапляє через листя та корені і швидко переноситься по всій рослині. Карбендазим перешкоджає поділу ядер у клітинах патогену, тим самим знищуючи його в короткі строки. У хвороботворних грибів — зупиняється ріст міцелію та затримується проростання спор
ШВИДКІСТЬ ТА ТРИВАЛІСТЬ ЗАХИСНОЇ ДІЇ:
Діюча речовина проникає у листя та дуже швидко починає діяти. Забезпечує захист посівів від патогенів (залежно від погодних умов та інфекційного навантаження) протягом 7–14 діб після внесення.
ПЕРІОД ОБРОБКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
● Може використовуватися впродовж усієї вегетації культурних рослин, проте для кожної культури є оптимальні терміни для внесення:
для зернових культур — від початку кущення до фази другого міжвузля;
для цукрових буряків — профілактичні обробки, або за появи перших ознак інфікування.
● За високого інфекційного фону та теплої дощової погоди може виникнути необхідність проведення додаткових обробок. У цьому випадку необхідно послідовно застосовувати препарати з різними діючими речовинами. Таким чином зможемо запобігти утворенню стійких форм патогену.● Для забезпечення максимальної ефективності внесення препарату потрібно проводити за температури повітря від +15 °C до +25 °C та оптимальної вологості повітря.
● Строк виходу людей для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних робіт – 7 діб.
ВИТРАТА РОБОЧОЇ РІДИНИ:
Для польових та овочевих культур — 200–400 л/га, для виноградників та садів — 500–1000 л/га.
Для протруювання — 10 л на 1 т насіння.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:
3 роки в закритій заводській упаковці при температурі від 0 °C до +30 °C.
БАКОВІ СУМІШІ:
Добре поєднується із більшістю засобів захисту рослин та добривами, проте в кожному випадку слід проводити тест на хімічне змішування.Для розширення спектру дії можливе комбінування із іншими фунгіцидами та інсектицидами компанії, проте розрахунок норми внесення потрібно проводити, виходячи з мінімальних норм для культури.
Рекомендовані бакові суміші:● КЕВЛАР® 0,3–0,5 л/га + КАРБОН® 0,3–0,5 л/га (для більш пролонгованого захисту від піренофорозу, септоріозу, борошнистої роси на зернових колосових, а також на посівах сої, цукрового буряка, ріпака, гороху);● КЕВЛАР® 0,3–0,5 л/га + КАРБОН® 0,3–0,5 л/га (проти склеротиніозу, альтернаріозу, септоріозу, іржі, фомопсису, фомозу на посівах соняшника);● КЕВЛАР® 0,5 л/га + БЛОК® 0,6–1,0 л/га (для пролонгованого захисту від альтернаріозу, циліндроспоріозу та фомозу на посівах ріпака; для підсилення проти снігової плісняви та фузаріозу листя на посівах зернових).
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:
Обробку проводити у період вегетації культур.Робочий розчин препарату вноситься у рекомендованих нормах (див. табл.) причіпним штанговим оприскувачем у ранкові (до 10) та вечірні (18-22) години при мінімальній швидкості вітру (не більше 3-4 м/с).
ВПЛИВ рН НА ЕФЕКТИВНІСТЬ КАРБОН®:
*При лужній реакції води або робочого розчину потрібно використати робочий розчин якомогашвидше для уникнення лужного гідролізу флутріафолу