+380671931611

+380671931611

Illustration

Сатіс®

Системний післясходовий гербіцид для захисту зернових культур та кукурудзи від однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі, стійких до сульфонілсечовин

Температури внесення:

Допустимі: +8…+25℃Оптимальні: +12…+25 °C

Діюча речовина:

2,4-Д 2 — етилгексиловий ефір, 452,42 г/л + флорасулам, 6,25 г/л

Хімічна група:

Похідні арилоксиалканкарбонової кислоти + триазолпіримідини

Препаративна форма:

Суспензійна емульсія

  • ПЕРЕВАГИ:

    ● Високоефективний контроль широкого спектру бур’янів, у т. ч.стійких до сульфонілсечовин.●  Легке проникнення та швидка системна дія на бур’яни.●  Широкий діапазон застосування.●  Гарний партнер для бакових сумішей.●  Відсутність обмежень по сівозміні.

  • МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Препарат системної дії. 2,4-Д 2-етилгексиловий ефір відноситься до групи похідних арилоксиалканкарбонової кислоти. Проникаючи у рослину, поширюється усіма тканинами до точок росту, де за допомогою гормональних реакцій, зупиняє ростові процеси бур’янів. Окрім того він порушує синтез хлорофілу, що призводить до руйнування білків, крохмалю, полісахаридів. В результаті чого, у рослин блокуються усі процеси синтезу, припиняється рух води, вони втрачають тургор, в’януть та засихають.Флорасулам, як представник групи триазолпіримідинів, є інгібітором ацетолактатсинтетази — ферменту, що відповідає за синтез основних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину.Завдяки поєднанню двох діючих речовин різних класів та механізмів дії, забезпечується високий рівень біологічної ефективності проти «проблемних» бур’янів та стійкість до резистентності.

  • ШВИДКІСТЬ ДІЇ:

    Ріст чутливих бур’янів припиняється через годину після внесення. Перші видимі ознаки дії (знебарвлення листкової пластинки, скручування листків та ін.) проявляються за 2–3 доби, а повне знищення настає через 3–4 тижні.

  • ПЕРІОД ОБРОБКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

    а ● При внесенні препарату, слід враховувати як фазу розвитку культурних рослин, так і бур’янів. Так, на посівах зернових колосових, обробку проводять від початку фази кущення до появи другого міжвузля культури. Для кукурудзи оптимальним є період від 3 –х до 7 — ми листків.●  Для забезпечення максимальної ефективності внесення має проводитися у період інтенсивного росту бур’янів:●  однорічні дводольні — 2–4 листки (за висоти 5–10 см);●  багаторічні дводольні — 6–8 листків (фаза «розетки»).●  Обприскування проводити у ранкові або вечірні години, за температури повітря від +8 °C до +25 °C та швидкості вітру не ˃ 5 м/с.●  Не застосовувати препарат при загрозі заморозків або у період, коли рослини перебувають у стані стресу (різкі температурні коливання, посуха, надмірне зволоження, пошкодження шкідниками чи хворобами та ін..)

  • ВИТРАТА РОБОЧОЇ РІДИНИ:

    150–200 л/га. За високої густоти стояння та ярусності рослинності норму витрати робочого розчину необхідно збільшити до 300–400 л/га.

  • ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

    3 роки в закритій заводській упаковці при температурі від 0 °C до +30 °C

  • БАКОВІ СУМІШІ:

    Препарат сумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів.Не змішувати з фосфорорганічними інсектицидами та препаратами на основі феноксапропу, диклофопу та клодинафоп-пропагілу. У кожному конкретному випадку проводити тест на хімічну сумісність.●  Рекомендована бакова суміш: Для знищення переважної більшості однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур’янів у посівах кукурудзи за одне внесення рекомендуємо бакову суміш САТІС® 0,4–0,6 л/га + ТІТОН® 0,5–0,7 л/га. (САТІС® ефективний проти проблемних дводольних бур’янів, ТІТОН® контролює переважну більшість злакових бур’янів.)
    ПРИМІТКА:Першим при створенні бакової суміші додається САТІС!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

Illustration

*Можливе застосування на усіх культурах, стійких до трибенурон-метилу (інформацію щодо стійкості уточнювати у виробника насіння).

ВПЛИВ рН НА ЕФЕКТИВНІСТЬ САТІС®:

Illustration

*При лужній реакції води або робочого розчину потрібно використати робочий розчин якомога швидше.

СПЕКТР ДІЇ:

Illustration

*Зазначена чутливість бур’янів може змінюватися, залежно від погодних умов, а також під впливом виникнення резистентності певних видів бур’янів до діючих речовин.