+380671931611
Двокомпонентний інсектицид комбінованої дії для боротьби з широким спектром шкідників
Температури внесення:
Допустимі: +6…+25℃Оптимальні: +15…+22 °C
Діюча речовина:
Хлорпірифос, 500 г/л + циперметрин, 50 г/л
Хімічна група:
Фосфорорганічні сполуки + синтетичні піретроїди
Препаративна форма:
Концентрат суспензії
ПЕРЕВАГИ:
● Широкий спектр інсектицидної дії, включаючи кліщів.● Потужна контактно-кишкова та системна дія з фумігантними та репелентними властивостями.● Діє на шкідників, незалежно від фази розвитку.● Ефективність не залежить від температурного режиму (діє при підвищених і понижених температурах повітря).● Довготривала захисна дія.
МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Діюча речовина хлорпірифос блокує фермент холінестеразу, зменшення кількості якої призводить до отруєння організму шкідника зсередини. В результаті чого порушується проходження нервових імпульсів, виникає тремор м’язів (судомна активність), який поступово переходить у параліч та повну загибель.Циперметрин руйнує передачу нервових імпульсів, що призводить до паралічу та загибелі шкідників. Однаково добре діє як на личинки, так і на дорослих комах.
ШВИДКІСТЬ ТА ТРИВАЛІСТЬ ЗАХИСНОЇ ДІЇ:
Ознаки дії препарату можна виявити протягом години після застосування. Повна загибель шкідників настає впродовж 24–48 годин. Період захисної дії, залежно від видового складу шкідників, норми внесення та погодних умов, зберігається до 21 доби.
ПРИМІТКА: НОПОСОН турбується про навколишнє середовище, саме тому до основноих діючих речовин у якості наповнювача додається терпентинова олія. Даний компонент широко використовується у медицині, ветеринарії та хімічній промисловості.
ПЕРІОД ОБРОБКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
● Інсектицид НІРВАНА® слід використовувати у вечірні години та вночі для мінімізації дії висхідних потоків повітря та для контакту з ґрунтовими шкідниками (совка, хлібна жужелиця).● Обробку доцільно проводити при досягненні ЕПШ, або при перших проявах злісних шкідників.● Внесення можливе в температурному діапазоні від +5 °C до +25 °C, проте для забезпечення найвищої ефективності середньодобові температури повітря мають становити +15…+25 °C.● Обов’язковою умовою є рівномірне покриття рослин робочим розчином під час обприскування.● Слід використовувати проти лускокрилих 1–3 віку.● Термін очікування до зборку врожаю: 35 днів.
ПРИМІТКА:Завдяки покращеній формуляції, опади через 2 години після внесення, або сильна роса, не знижують ефективності дії препарату
УВАГА!Препарат токсичний для бджіл, тому заборонено використання в період цвітіння культур.
ВИТРАТА РОБОЧОЇ РІДИНИ:
Польові культури — 200–400 л/га.
Плодові культури — 500–1000 л/га
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:
3 роки в закритій заводській упаковці при температурі від 0 °C до +30 °C
БАКОВІ СУМІШІ:
● Відмінні результати демонструє бакова суміш НІРВАНА® та фунгіцид КАРБОН®, оскільки ці препарати працюють при понижених температурах. НІРВАНА® добре поєднується з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім препаратів бетанальної групи, сульфонілсечовин та тих, що мають лужну реакцію● За гострої необхідності приготування бакових сумішей з препаратами інших компаній потрібно обов’язково проводити тест на хімічну сумісність.
УВАГА!Не використовувати у бакових сумішах із гербіцидами (сульфонілсечовинами та гормональними продуктами), регуляторами росту, лужними препаратами, продуктами, які містять сірку і мідь. У всіх інших випадках потрібно проводити тест на сумісність.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:
ВПЛИВ рН НА ЕФЕКТИВНІСТЬ КАРБОН®:
УВАГА!З 2020 року деякі країни Євросоюзу та світу ввели контроль за вмістом активних речовин на основі хлорпірифосу в с/г сировині (зерно кукурудзи, злакових зернових, соняшника, сої, ріпака та ін.). Таким чином, будь-який залишок понад 0,01 мг/кг вважатиметься недотриманням та підтвердженням заборони розміщення товару / компонента на ринку ЄС / імпорту в ЄС для обігу. Тому для запобігання накопичення зайвої кількості д. р. хлорпіріфос у сировині, рекомендуємо не застосовувати інсектицид НІРВАНА® у наступні фази розвитку культур:● на посівах зернових — пізніше фази прапорцевого листка,● на посівах соняшника — пізніше фази зірочки,● на посівах ріпака — пізніше фази утворення квітконосного стебла,● на посівах кукурудзи — пізніше фази виносу мітелки,● на посівах сої — пізніше фази бутонізації,● на посівах льону — пізніше фази «ялинки».При вирощуванні інших с/г культур інформацію потрібно уточнювати.